Aktualności

Data publikacji: 2021-06-24, autor: Maciej Kaliciński

Drugim siatkarzem, który będzie występował w barwach BBTS Bielsko-Biała na pozycji libero będzie andrychowianin, Bartosz Fijałek. 17-latek w poprzednim sezonie był uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. 

Data publikacji: 2021-06-22, autor: mbrokking

- Dalej będziemy dobijali się do drzwi Plus Ligi – mówi Mirosław Krysta

 

- Dołączy do nas kolejny kadrowicz, reprezentant kraju. Ma 23 lata, mierzy 213 cm wzrostu, a gra na pozycji atakującego – mówi Prezes BBTS Bielsko-Biała. - Na pewno pojawi się teraz pytanie po co nam trzech atakujących? Wyjaśnię...

 

Kto jeszcze dołączy do drużyny? Prezes BBTS wyjawia ostatnią tajemnicę.

 

Zapraszamy na drugą część rozmowy z Prezesem BBTS Bielsko-Biała. Tym razem rozmawiamy o transferach, planach na sezon 2021/2022 oraz przedstawiamy kolejnego, ostatniego już zawodnika, którego transfer był do tej pory pilnie strzeżoną tajemnicą, którą czas ujawnić...

Data publikacji: 2021-06-22, autor: mbrokking

Osiągnęliśmy tak wiele, ale... niedosyt pozostał - mówi Prezes BBTS, Mirosław Krysta.

Zapraszamy na pierwszą część rozmowy z Prezesem BBTS Bielsko-Biała. Skupimy się w niej na sezonie 2020/2021. Podsumujemy rozgrywki oraz dowiemy się dlaczego naszej drużynie nie udało się zrealizować postawionego przed nią celu, jakim był awans do PlusLigi. - W drugim meczu finału straciliśmy obu przyjmujących. Kontuzji nabawili się Michał Makowski i Tomasz Piotrowski, który doznał urazu stawu skokowego – mówi Mirosław Krysta. - Zaledwie tydzień po zakończeniu play-offów Kajetan Marek przeszedł operację ,w trakcie której okazało się, że tkwił mu w biodrze kawałek odłamanej kości, średnicy niemalże jednego centymetra.

Data publikacji: 2021-06-18, autor: mbrokking

Zabawę czas zacząć. Poznaliśmy terminarz rozgrywania zawodów Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W turnieju, podobnie jak w roku ubiegłym, udział wezmą nasi siatkarze, którzy przygotowania do zmagań na piasku rozpoczną w ostatnich tygodniach lipca, pod bacznym okiem II trenera BBTS Daniela Wolnego. Impreza rozegrana zostanie w Krakowie, w dniach 5-8 sierpnia, a weźmie w niej udział szesnaście drużyn z Plus Ligi oraz z TAURON 1. Ligi W trakcie czterech dni rozegranych zostanie 30 pojedynków, a turniej transmitowany będzie przez stację Polsat Sport. Nieco wcześniej, w lipcu, do rywalizacji przystąpią panie, a areną ich zmagań będzie piaszczyste boisko w Gdańsku. Sponsorem tytularnym rozgrywek po raz kolejny została firma PreZero. W ubiegłym roku zmagania cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem kibiców, więc PLS S.A. i sponsor tytularny postanowili kontynuować współpracę. 

Data publikacji: 2021-06-17, autor: mbrokking

Gramy z naszymi kibicami!

Data publikacji: 2021-06-16, autor: Maciej Kaliciński

Nowym przyjmującym BBTS w sezonie 2021/2022 będzie Jan Lesiuk. 25-letni siatkarz w poprzednich rozgrywkach, będąc kapitanem zespołu, bronił barw BAS-u Białystok.

Data publikacji: 2021-06-15, autor: Maciej Kaliciński

Nowym przyjmującym w ekipie BBTS Bielsko-Biała na sezon 2021/2022 będzie Bartosz Pietruczuk. 28-letni siatkarz pochodzi z Nowego Dworu Gdańskiego a w poprzednich rozgrywkach bronił barw eWinner Gwardii Wrocław i plusligowego Trefla Gdańsk.

Data publikacji: 2021-06-09, autor: Maciej Kaliciński

Kolejnym zawodnikiem, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała będzie Kacper Ledwoń. Pochodzący z Jastrzębia-Zdroju libero w poprzednich rozgrywkach grał w MCKiS Jaworzno.

Data publikacji: 2021-06-08, autor: Maciej Kaliciński

Po raz pierwszy w swojej karierze na boiskach pierwszoligowych będzie występować Radosław Gil. Rozgrywający do tej pory grał w Pluslidze lub za granicą, od nowego sezonu będzie siatkarzem BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2021-06-07, autor: Maciej Kaliciński

Po ośmiu sezonach gry w barwach BBTS Bielsko-Biała na zmianę otoczenia zdecydował się libero Kajetan Marek. Popularny Kajo był rozgrywającym zespołu BBTS w rozgrywkach Młodej Ligi, później zmienił pozycję, trafił do pierwszego zespołu, w którym rozegrał 102 ligowe mecze. Dzisiaj ten licznik zatrzymuje się, ale nie wykluczone, że w przyszłości zacznie bić na nowo.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony