Aktualności

Data publikacji: 2021-01-05, autor: Maciej Kaliciński

W 17. kolejce TAURON 1. ligi nasi siatkarze podejmą drużynę beniaminka - BAS Białystok. Mecz będziemy transmitować na żywo w internecie - w aplikacji IPLA TV.

Data publikacji: 2021-01-05, autor: Maciej Kaliciński

W pierwszym meczu rundy rewanżowej bielszczanie zagrają z zajmującym szóstą pozycję w ligowej stawce KPS Siedlce. Początek spotkania w środę 6 stycznia o godzinie 17.00.

Data publikacji: 2020-12-29, autor: Maciej Kaliciński

Po kilku dniach przerwy świątecznej nasi siatkarze w niedzielę wrócili do zajęć treningowych. W poniedziałek i wtorek rywalizowaliśmy w Turnieju PKN Orlen Volley Cup im. Lecha Kaczyńskiego. Bielszczanie pokonali plusligowe Cuprum Lubin a w finale rozprawili się z gospodarzami eWinner Gwardią Wrocław. 

Data publikacji: 2020-12-29, autor: Maciej Kaliciński

Rozgrywający BBTS, Kacper Popik będzie kontynuował swoją karierę we Francji, zawodnik będzie reprezentował barwy występującego w Ligue B, Saint Quentin Volley.

Data publikacji: 2020-12-28, autor: Maciej Kaliciński

W dniach 28-29 grudnia nasi siatkarze wezmą udział w turnieju PKN Orlen Volley Cup im. Lecha Kaczyńskiego. Zawody rozegrane zostaną we wrocławskiej Hali Orbita a wszystkie mecze będą na żywo transmitowane przez TVP Sport. 

Data publikacji: 2020-12-22, autor: Maciej Kaliciński

We wtorkowe popołudnie nasi siatkarze zagrali zaległy mecz z 9. kolejki TAURON 1. ligi mężczyzn. W ostatnim oficjalnym występie w tym roku kalendarzowym bielszczanie bez straty seta pokonali Mickiewicza Kluczbork i zanotowali komplet zwycięstw w I rundzie fazy zasadniczej. Najlepszym graczem meczu wybrano Michała Makowskiego, przyjmującego BBTS. 

Data publikacji: 2020-12-20, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zwycięskiego meczu z BKS Visłą Bydgoszcz w Finale Pucharu Polski Tauron 1. ligi:

Data publikacji: 2020-12-20, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia materiału video z pomeczowymi komentarzami prezesa Mirosława Krysty, członków sztabu szkoleniowego oraz zawodników BBTS Bielsko-Biała. 

Data publikacji: 2020-12-17, autor: Maciej Kaliciński

Bielscy siatkarze po raz drugi z rzędu zdobyli Puchar Polski TAURON 1. ligi. W drugim meczu finałowym odnieśli szesnaste zwycięstwo z rzędu i sięgnęli po trofeum. Najlepszym graczem meczu wybrany został przyjmujący BBTS, Luciano Vicentin. 

Data publikacji: 2020-12-16, autor: Maciej Kaliciński

W czwartkowy wieczór nasi siatkarze staną przed szansą obrony zdobytego przed rokiem Pucharu Polski TAURON 1. ligi. Bielszczanie w pierwszym meczu finałowym pokonali BKS Visłę Bydgoszcz 3:2 i zbliżyli się do zwycięstwa w rywalizacji. 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony