Aktualności

Data publikacji: 2022-04-26, autor: Maciej Kaliciński

W oczekiwaniu na rywala, z którym zmierzymy się w finale rozgrywek Tauron 1. ligi, poznaliśmy terminy meczów finałowych. 

Data publikacji: 2022-04-26, autor: Klaudia Piwowarczyk

Po niezwykle zaciętym i emocjonującym półfinale, w którym to dwukrotnie BBTS Bielsko-Biała zmierzył się z drużyną BKS-u Visły Proline Bydgoszcz meldujemy się w finale rozgrywek Tauron I Ligi sezonu 2021/2022!

Data publikacji: 2022-04-22, autor: Klaudia Piwowarczyk

Pierwszy półfinałowy mecz pomiędzy zespołami BBTS Bielsko-Biała oraz BKS Visła Proline Bydgoszcz za nami. Po pięciosetowym pojedynku to gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa. O to jednak nie było łatwo. - Myślę, że my jak i Bydgoszcz chcieliśmy od samego początku wywrzeć presję na drugiej stronie, żeby ustawić i ułatwić sobie grę. Jednak nie zawsze to, co zostało wcześniej założone zostaje zrealizowane, stąd spora ilość błędów, zwłaszcza po naszej stronie – mówi w rozmowie z klubem Bartosz Pietruczuk.

Data publikacji: 2022-04-22, autor: Klaudia Piwowarczyk

Po bardzo niełatwym i niezwykle emocjonującym spotkaniu nasi zawodnicy w czwartkowe popołudnie mogli cieszyć się ze zwycięstwa. BBTS Bielsko-Biała podjął we własnej hali BKS Visłę Proline Bydgoszcz, a mecz zakończył się po pięciosetowej batalii. Z pełnym przekonaniem należy przyznać, że w tym pojedynku nie zabrakło emocji…

Data publikacji: 2022-04-18, autor: Monika Brokking

Po ciężkim boju w Warszawie nasi siatkarze wywalczyli awans do meczów półfinałowych fazy play-off rozgrywek Tauron 1.Ligi, w których zmierzą się z drużyną BKS Visła Proline Bydgoszcz. - Zespołowość to nasz największy atut. Awansowaliśmy do półfinałów i sięgamy po więcej - mówi libero BBTS Bielsko-Biała, Kacper Ledwoń.

Data publikacji: 2022-04-14, autor: Klaudia Piwowarczyk

BBTS Bielsko-Biała w gronie czterech najlepszych zespołów rozgrywek Tauron I Ligi! Przed nami coraz trudniejsze mecze i co za tym idzie – jeszcze większe emocje! Awans do PlusLigi z dnia na dzień staje się bardziej realny, ale droga do niego zapowiada się bardzo kręta. Naszym rywalem w walce o miejsce w finale będzie BKS Visła Proline Bydgoszcz.

Data publikacji: 2022-04-11, autor: Klaudia Piwowarczyk

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy zwycięski dla bielszczan! BBTS Bielsko-Biała w piątkowe popołudnie podjął przed własną publicznością drużynę Legii Warszawa. Mecz zakończył się w trzech setach, a beniaminek pierwszoligowych rozgrywek tanio skóry nie sprzedał. - Udało nam się zakończyć mecz w trzech setach, co świadczy o naszym dobrym przygotowaniu nie tylko fizycznym, ale i taktycznym, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu spotkania i jego wyniku – mówi w rozmowie z klubem MVP piątkowego meczu, Tomasz Piotrowski.

Data publikacji: 2022-04-11, autor: Klaudia Piwowarczyk

Za nami już pierwsze rozstrzygnięcia ćwierćfinałowe rozgrywek Tauron I Ligi w sezonie 2021/2022. W miniony weekend rozegrane zostały cztery mecze, w których BBTS Bielsko-Biała podjął drużynę Legii Warszawa, BKS Visła Proline Bydgoszcz zmierzyła się z KPS-em Siedlce, MKS Będzin gościł u siebie drużynę KRISPOL-u Września, a Chemeko-System Gwardia Wrocław walczyła z siatkarzami reprezentującymi Polski Cukier Avię Świdnik.

Data publikacji: 2022-04-03, autor: Klaudia Piwowarczyk

BBTS Bielsko-Biała liderem rozgrywek Tauron I Ligi po fazie zasadniczej! Nasi zawodnicy przystąpili do 30 meczów ligowych. W tych starciach odnieśliśmy 6 porażek i 24 zwycięstwa. Nie było łatwych spotkań ani darmowych zdobyczy punktowych. Przed podopiecznymi Harrego Brokkinga najtrudniejsze mecze. Już w piątek 8 kwietnia w hali pod Dębowcem rozegrany zostanie pierwszy pojedynek pomiędzy bielszczanami i reprezentantami stołecznej Legii.

Data publikacji: 2022-04-01, autor: Klaudia Piwowarczyk

Faza zasadnicza za nami. W miniony czwartek w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej nasza drużyna podjęła zespół z Wrześni i po czterosetowym pojedynku to właśnie podopieczni Harrego Brokkinga dopisali komplet punktów do ligowej tabeli. - Mały cel wykonany, ale najważniejszy przed nami. Niemniej jednak jestem dobrej myśli i wierzę w nasz zespół – mówi w rozmowie z klubem kapitan naszej drużyny Sergiej Kapelus.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony