Aktualności

Data publikacji: 2020-02-29, autor: Maciej Kaliciński

Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na ostatni mecz fazy zasadniczej w Hali pod Dębowcem.

Data publikacji: 2020-02-28, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 24. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn bielszczanie pewnie pokonali drużynę MCKiS Jaworzno. Najlepszym graczem meczu wybrano kapitana bielskiej drużyny, Sergieja Kapelusa.

Data publikacji: 2020-02-27, autor: Maciej Kaliciński

Już tylko trzy mecze pozostały bielszczanom do zakończenia rundy zasadniczej. W piątek podopieczni Harrego Brokkinga podejmą w hali pod Dębowcem drużynę MCKiS-u Jaworzno. Będzie to trzeci mecz obu ekip w obecnym sezonie.

Data publikacji: 2020-02-22, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego zwycięstwa BBTS nad KFC Gwardią Wrocław. Nagrodę MVP spotkania - koszyk z upominkami od Lewiatana oraz statuetkę PLS i maskotki otrzymał Jarosław Macionczyk.

Data publikacji: 2020-02-20, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 23. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn w Hali pod Dębowcem pokonaliśmy drużynę KFC Gwardii Wrocław. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został rozgrywający BBTS, Jarosław Macionczyk.

Data publikacji: 2020-02-19, autor: Maciej Kaliciński

W czwartkowe popołudnie bielszczanie podejmą w Hali pod Dębowcem drużynę KFC Gwardii Wrocław.

Data publikacji: 2020-02-18, autor: Maciej Kaliciński

Zachęcamy do wsparcia zbiórki środków na zakup specjalistycznych wózków sportowych, dzięki którym dzieci niepełnosprawne ruchowo będą mogły zdobywać kolejne szczyty naszych pięknych, polskich gór. Zbiórka jest organizowana przez Fundację Jonatan, z którą jako klub współpracujemy.

Data publikacji: 2020-02-15, autor: Maciej Kaliciński

W 22. kolejce KRISPOL 1. ligi bielscy siatkarze pokonali w Hali pod Dębowcem drużynę KPS Siedlce. Bielszczanie w świetnym stylu zrewanżowali się za porażkę z pierwszej rundy rozgrywek. MVP spotkania został środkowy BBTS, Adrian Hunek.

Data publikacji: 2020-02-10, autor: Maciej Kaliciński

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych, zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na Towarzystwo Sportowe BBTS Bielsko-Biała. Stowarzyszenie to jest głównym udziałowcem spółki BBTS S.A., która prowadzi drużyny w I oraz II lidze siatkówki mężczyzn.

Data publikacji: 2020-02-07, autor: Maciej Kaliciński

Po raz trzeci w tym sezonie nasi siatkarze wygrali z drużyną Exact Systems Norwid Częstochowa. W sobotnim meczu 21. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn bielszczanie w czterech setach pokonali częstochowian i dopisali trzy punkty do ligowej tabeli. Najlepszym graczem meczu został atakujący BBTS, Oleg Krikun.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony