Aktualności

Data publikacji: 2019-11-26, autor: Maciej Kaliciński

W środowy wieczór bielscy siatkarze zagrają mecz 3. rundy Pucharu Polski, w którym w Hali pod Dębowcem podejmą drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Będzie to drugi mecz obu zespołów w tym sezonie - w rozegranym 5 listopada spotkaniu ligowym zwyciężyli 3:1 bielszczanie.

Data publikacji: 2019-11-23, autor: Maciej Kaliciński

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli bielscy siatkarze, którzy w meczu 11. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn pokonali w czterech setach MCKiS Jaworzno. Najlepszym graczem meczu wybrano kapitana BBTS, Sergieja Kapelusa.

Data publikacji: 2019-11-20, autor: Maciej Kaliciński

W dzisiejszym meczu 2. rundy Pucharu Polski bielszczanie pokonali bez straty seta zespół wicelidera tabeli - LUK Politechnikę Lublin. To oznacza, że w najbliższą środę ponownie podejmą w Hali pod Dębowcem zespół Exact Systems Norwid Częstochowa (18.00).

Data publikacji: 2019-11-19, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Bartka Cedzyńskiego, MVP ostatniego zwycięskiego meczu naszej drużyny. Cedzyn zapowiada też jutrzejszy mecz z LUK Politechniką Lublin w ramach 2. rundy Pucharu Polski, jest też parę słów odnośnie współpracy z trenerem Harrym Brokkingiem.

Data publikacji: 2019-11-16, autor: Maciej Kaliciński

W dziesiątej kolejce KRISPOL 1.ligi mężczyzn nasi siatkarze stoczyli długi, pięcosetowy bój we Wrocławiu. Podopieczni Harrego Brokkinga pokonali KFC Gwardię Wrocław i odnieśli piąte zwycięstwo w lidze.

Data publikacji: 2019-11-14, autor: Maciej Kaliciński

W dziesiątej kolejce rozgrywek KRISPOL 1. ligi mężczyzn nasi siatkarze zagrają we Wrocławiu. Zgodnie z terminarzem mecz z Gwardią powinniśmy rozegrać w Bielsku-Białej, ale z uwagi na Targi Eko Styl dokonaliśmy zamiany gospodarza.

Data publikacji: 2019-11-13, autor: Maciej Kaliciński

W środę 13 listopada rozegrane zostaną trzy mecze II rundy Pucharu Polski. Nasz mecz na prośbę organizatora, czyli LUK Politechniki Lublin, został przełożony na kolejną środę.

Data publikacji: 2019-11-09, autor: Maciej Kaliciński

W 9. kolejce KRISPOL 1. ligi mężczyzn nasz zespół przegrał w Siedlcach z miejscowym KPS-em 0:3.

Data publikacji: 2019-11-09, autor: Maciej Kaliciński

W dzisiejszym meczu 9. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn zagramy w Siedlcach z miejscowym KPS-em. Pozycja Siedlec w tabeli nie odzwierciedla w żaden sposób potencjału, jaki ten zespół posiada, w związku z czym musimy być czujni od pierwszej do ostatniej akcji - mówi Daniel Wolny, który pozostanie w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu.

Data publikacji: 2019-11-07, autor: Maciej Kaliciński

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy kolejną umowę o współpracy - oficjalnym Partnerem Technicznym naszego klubu została bielska firma iCOD.pl.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony