Aktualności

Data publikacji: 2019-05-15, autor: Maciej Kaliciński

Trzecim środkowym, który będzie reprezentował nasze barwy w przyszłym sezonie został Bartłomiej Dorosz, podstawowy zawodnik BBTS II Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2019-05-14, autor: Maciej Kaliciński

Miło nam poinformować o podpisaniu umowy o współpracy z bielskim Impact Centrum Zdrowia i Sprawności. Dzięki umowie nasi zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym będą pracować nad formą pod okiem specjalistów z zakresu zarówno motorycznego, jak i mentalnego.

Data publikacji: 2019-05-13, autor: Maciej Kaliciński

Kajetan Marek przedłużył swój kontrakt z BBTS Bielsko-Biała. Libero będzie występował w bielskich barwach w nadchodzących rozgrywkach z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Data publikacji: 2019-05-07, autor: Maciej Kaliciński

Z radością informujemy, że kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z BBTS Bielsko-Biała został Tomasz Piotrowski.

Data publikacji: 2019-04-24, autor: Maciej Kaliciński

W ostatnim - świątecznym - numerze tygodnika Kronika Beskidzka ukazał się obszerny wywiad z prezesem BBTS S.A., Mirosławem Krystą. Zapraszamy do lektury, rozmawiał Wojciech Małysz.

Data publikacji: 2019-04-18, autor: Maciej Kaliciński

Komplet czterech najmłodszych zawodników pierwszoligowej drużyny BBTS Bielsko-Biała w sezonie 2018/2019 otrzymał powołania na zgrupowanie kadry narodowej juniorów U-21.

Data publikacji: 2019-04-17, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego meczu sezonu oraz skrótu przygotowanego przez naszego statystyka Wojtka Haczka, jest on dostępny na naszym kanale na YouTube.

Data publikacji: 2019-04-11, autor: Maciej Kaliciński

W ostatnim meczu sezonu 2018/2019 bielszczanie pokonali po pięciosetowej walce drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Była to już druga wygrana BBTS nad tym zespołem, dzięki czemu zawodnicy Pawła Gradowskiego zajęli piąte miejsce na koniec sezonu.

Data publikacji: 2019-04-06, autor: Maciej Kaliciński

Przed drużyną BBTS Bielsko-Biała ostatni akord sezonu - rywalizacja z Exact Systems Norwid Częstochowa o piąte miejsce na koniec sezonu. Dzisiaj nasi siatkarze zagrają pierwszy mecz w Częstochowie.

Data publikacji: 2019-03-31, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego meczu z KPS Siedlce. Statuetkę dla MVP meczu wręczył prezes Stowarzyszenia Klub Kibica BBTS, pan Adam Włodarczyk.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony