Aktualności

Data publikacji: 2019-01-22, autor: Maciej Kaliciński

Nie tak dawno informowaliśmy o zbiórce pieniędzy na rzecz Bruno Kreboka, wnuka związanych z naszym klubem  Wiktora Kreboka. Bruno, by uniknąć amputacji nóżek musi przejść niezwykle skomplikowaną operację, która możliwa jest tylko w Stanach Zjednoczonych.

Data publikacji: 2019-01-20, autor: Maciej Kaliciński

Informujemy, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski, w którym BBTS Bielsko-Biała podejmie drużynę Jastrzębskiego Węgla - aktualnie trzecią siłę PlusLigi.

Data publikacji: 2019-01-20, autor: Maciej Kaliciński

Zawodnicy drugoligowych rezerw odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie. W 16. kolejce ligowych zmagań pokonali na wyjeździe spalską młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego 3:0 i tym samym zrewanżowali się za porażkę w pierwszej rundzie.

Data publikacji: 2019-01-19, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu z AZS AGH Kraków. Mecz rozpoczęliśmy od upamiętnienia tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Data publikacji: 2019-01-19, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pomeczowych szkoleniowców obu drużyn - Andrzeja Kubackiego z AZS AGH Kraków i Pawła Gradowskiego, trenera BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2019-01-19, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 20. kolejki I ligi mężczyzn w Hali pod Dębowcem podejmowaliśmy drużynę AZS AGH Kraków. Nasi siatkarze odnieśli czwarte z rzędu zywcięstwo we własnej hali i trzecie bez straty seta.

Data publikacji: 2019-01-17, autor: Maciej Kaliciński

SiatkarskaLiga TV porozmawiała z czwórką bielszczan po pucharowym meczu w Suwałkach. Głos zabrali Wojciech Siek i Mateusz Mielnik oraz Tomasz Piotrowski i Paweł Gradowski.

Data publikacji: 2019-01-16, autor: Maciej Kaliciński

Trzecie zwycięstwo w rozgrywkach o Puchar Polski odnieśli nasi zawodnicy w środowy wieczór.

Data publikacji: 2019-01-16, autor: Maciej Kaliciński

Dzisiaj nasi siatkarze zagrają w IV rundzie Pucharu Polski w Suwałkach z miejscowym Ślepskiem. Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału rozgrywek i mecz z Jastrzębskim Węglem we własnej hali.

Data publikacji: 2019-01-13, autor: Maciej Kaliciński

Po zwycięskim meczu w Tomaszowie Mazowieckim poprosiliśmy Olka Krikuna i Wojciecha Gradowskiego o kilka słów podsumowania tego widowiska.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony