Aktualności

Data publikacji: 2021-10-04, autor: Monika Brokking

Wydaje się oczywistym i takie też powinno być. Seniorzy i juniorzy razem, dwa kluby ściśle ze sobą współpracujące i mające jeden wspólny cel do zrealizowania – promocja oraz rozwój siatkówki na Podbeskidziu. BBTS Bielsko-Biała S.A. i BBTS „Włókniarz” postanowiły zacieśnić współpracę.

Data publikacji: 2021-10-03, autor: Klaudia Piwowarczyk

Są w polskiej siatkówce postacie, które w środowisku poważane są bardziej. Są takie, których sportowy dorobek może zdumiewać. Zdarzają się i takie, które mimo swoich dużych osiągnięć nadal rozwijają się i dzielą bezcennym doświadczeniem z innymi w tym otoczeniu. Choć tak naprawdę robić tego nie muszą. Taką osobą w pełnej krasie jest Jarosław Macionczyk, rozgrywający naszego zespołu. W obszernej rozmowie z klubem opowiada o nieco innej stronie siatkówki, swoim charakterze oraz formie i zakulisowych relacjach w sporcie.

Data publikacji: 2021-10-01, autor: Monika Brokking

Nad ranem w piątek wróciliśmy z Bydgoszczy, gdzie rozegraliśmy dobre spotkanie przeciwko BKS Visła Proline. Niestety, meczu nie wygraliśmy. Końcówka tie-break’a należała do gospodarzy i w efekcie do Bielska-Białej przywieźliśmy jeden punkt.

Data publikacji: 2021-09-29, autor: Klaudia Piwowarczyk

Rozgrywki Tauron I Ligi wystartowały! Podopieczni Harrego Brokkinga odnotowali pierwsze, wyjazdowe zwycięstwo. Kolejne starcie czeka ich już w czwartek w Bydgoszczy. - Ciężko pracowaliśmy w zespole na to, aby rozpocząć te rozgrywki tak, jak zakładaliśmy. Nie ukrywam, że z ekscytacją czekałem na otwarcie, bo to dobra weryfikacja dla tego, co zdołaliśmy wypracować – mówi w rozmowie z klubem atakujący, Jake Hanes.

Data publikacji: 2021-09-27, autor: Monika Brokking

BBTS Bielsko-Biała rozpoczął sezon 2021/2022 z nowym partnerem - o stroje naszych siatkarzy zadba firma Brevito reprezentująca markę Masita.

Data publikacji: 2021-09-27, autor: Maciej Kaliciński

Jak mówi stare przysłowie „Zgoda buduje, niezgoda rujnuje”. Kierując się właśnie tą prawdą oraz dobrem BBTS, przedstawiciele władz Klubu Kibica oraz klubu BBTS Bielsko-Biała wypracowali wspólne porozumienie, dzięki któremu spór został zażegnany. 

Data publikacji: 2021-09-27, autor: Monika Brokking

Pierwszy mecz sezonu 2021/2022 zakończył się zwycięstwem BBTS Bielsko-Biała. Nasza drużyna pokonała SMS PZPS Spała 3:1 i zainkasowała pierwsze trzy punkty do ligowej tabeli. - Spodziewaliśmy się trudnego meczu – mówi nasz rozgrywający, Jarosław Macionczyk.

Data publikacji: 2021-09-24, autor: Klaudia Piwowarczyk

- Zdumiewa mnie poziom sportowy, który prezentuje tutejsza liga. Wystarczy spojrzeć na zawodników w naszym zespole, na ich sportowy dorobek. Nasz rozgrywający Jarosław Macionczyk czy przyjmujący Sergiej Kapelus to siatkarze, którzy wiele meczów już rozegrali, a takie doświadczenie przekłada się na prezentowany przez nich poziom. Cieszę się, że mogę się od nich uczyć. Obserwuję ich od niedawna, a już wiem, że wiele z tej znajomości wyciągnę – o siatkówce i aklimatyzacji w Polsce mówi w rozmowie z klubem przyjmujący, Ryan Coenen.

Data publikacji: 2021-09-22, autor: Klaudia Piwowarczyk

Rozgrywki Tauron I Ligi w końcu startują. Podopieczni Harrego Brokkinga w najbliższy piątek zmierzą się z rywalami ze Spały. Za bielszczanami okres przygotowawczy, który w tym roku obfitował w ciekawe sparingi. - Uważam, że takie mecze są potrzebne. Czy było ich dużo czy mało, to już każdy oceni według siebie. Moim zdaniem to się przydaje szczególnie trenerowi, bo ma okazję ku temu, aby dać wszystkim swoim zawodnikom możliwość gry i sprawdzić ich na parkiecie – mówi w rozmowie z naszym klubem kapitan Sergiej Kapelus.

Data publikacji: 2021-09-19, autor: Mirosław Krysta

Drodzy Kibice, Drodzy Sympatycy naszego Klubu,

Do napisania poniższego oświadczenia skłoniła mnie zaistniała sytuacja - związana z nowym herbem BBTS Bielsko-Biała i reakcja, jaką ów herb wywołał w gronie ludzi wywodzących się z Klubu Kibica.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony