Aktualności

Data publikacji: 2021-09-09, autor: Klaudia Piwowarczyk

W pierwszy wrześniowy weekend 3-4.09.2021r. siatkarze BBTS Bielsko-Biała wzięli udział w turnieju, który odbył się w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Podopieczni Harrego Brokkinga zaprosili do udziału swoich pierwszoligowych rywali: MKS Będzin, KS Norwid Częstochowa oraz eWinner Gwardię Wrocław. Turniej był doskonałą okazją dla wszystkich drużyn do weryfikacji postępów okresu przygotowawczego przed nadchodzącym sezonem, który nieubłaganie się zbliża

Data publikacji: 2021-09-01, autor: Klaudia Piwowarczyk

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, stęsknionych siatkarskich wrażeń kibiców z Bielska-Białej, ale nie tylko. Pierwszy, oficjalny turniej inaugurujący sezon 2021/2022 na Podbeskidziu rozegrany zostanie w dniach 3 i 4 września w hali pod Dębowcem. Do udziału w Góral Cup - Beskidy zaprosiliśmy czołowe drużyny z zaplecza PlusLigi. Swój udział w imprezie potwierdzili: Gwardia Wrocław, Norwid Częstochowa oraz MKS Będzin. Zapraszamy na trybuny! Wstęp bezpłatny!

Data publikacji: 2021-08-23, autor: Klaudia Piwowarczyk

Zbudowany na środku siatki fundament w ekipie BBTS Bielsko-Biała pozostaje na kolejny sezon w niezmienionym składzie. Wśród czworga zawodników ponownie znalazł się Bartłomiej Oniszk, dla którego będzie to już czwarty rok w zespole z Podbeskidzia. - Niewiele zabrakło abyśmy osiągnęli swój wymarzony cel i awansowali do PlusLigi. Myślę, że niedosyt po ostatnich porażkach przekształcił się u mnie w mobilizację na kolejny sezon i jeszcze większe zaangażowanie w każdy trening i mecz – komentuje nasz środkowy.

Data publikacji: 2021-08-23, autor: Klaudia Piwowarczyk

Okres przygotowawczy do nadchodzącego sezonu ligowego trwa. Siatkarze pod bacznym okiem trenerów Harrego Brokkinga, Daniela Wolnego oraz Patryka Drobika nie zwalniają tempa.

Data publikacji: 2021-08-20, autor: Klaudia Piwowarczyk

Fundament na środku siatki w naszej ekipie pozostał w tym sezonie niezmieniony. W tym gronie znalazł się równiez Wojciech Siek, dla którego nadchodzący sezon jest kolejną okazją do osiągniecia upragnionego awansu, tym razem w barwach rodzimego klubu. - Jak najbardziej stać nas na powrót do elity i może w końcu w tym sezonie postawimy kropkę nad „i”. Przecież nie brakuje nam niczego, aby awansować – mówi środkowy. Wspomina również o swoich wakacjach, końcówce minionych rozgrywek i zdradza, dlaczego BBTS Bielsko-Biała jest bliski jego sercu.

Data publikacji: 2021-08-17, autor: Klaudia Piwowarczyk

Zwiedził w swoim życiu wiele różnych zakątków świata. Poznał różne kultury i ludzi, z którymi tworzył monolity. Konfrontował się z wyzwaniami i oczekiwaniami swoich przełożonych. Dostał wiele szans, które wykorzystał w pełni, ale i wiele takich, z których wyciągał cenne lekcje. Kieruje się zasadą, aby niczego w życiu nie żałować i żyć z dnia na dzień. Jego charakter to mieszanka, ale czy wybuchowa? Zapraszamy do lektury wywiadu z pierwszym szkoleniowcem naszego zespołu – Harrym Brokkingiem.

Data publikacji: 2021-08-13, autor: Klaudia Piwowarczyk

– Wiem, że oczekiwania w klubie zarówno wśród kibiców, jak i działaczy są bardzo duże. Dla mnie to olbrzymia przygoda i zamierzam się nią cieszyć, każdą jej chwilą. Presja nie działa na mnie deprymująco - wręcz przeciwnie. Więcej presji równa się lepsza koncentracja i więcej zabawy. Lubię się odnajdywać w trudnych sytuacjach. Właśnie wtedy mam największy „fun”. Zazwyczaj pod presją gram lepiej - mówi nowy atakujący BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2021-08-10, autor: Klaudia Piwowarczyk

Kolejny sezon BBTS-u Bielsko-Biała w Tauron I Lidze i jednocześnie kolejny rok Tomasza Piotrowskiego w ekipie Harrego Brokkinga. Przyjmujący zdecydował się ponownie reprezentować barwy drużyny z Podbeskidzia. Dla 24-latka będzie to już szósty rok pod Dębowcem. O zaletach klubu, nie do końca przyjemnych wspomnieniach z ubiegłorocznego sezonu i planach na nadchodzący rok opowiedział nasz zawodnik.

Data publikacji: 2021-08-08, autor: Klaudia Piwowarczyk

Kolejna edycja PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki dla naszego zespołu już się zakończyła. Reprezentanci BBTS-u pożegnali się z turniejem po porażce z wicemistrzem Polski Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. - Myślę, że nasza gra mogła się podobać, a sam wynik również był w miarę satysfakcjonujący. Z drugiej jednak strony pozostaje niedosyt – komentuje przyjmujący naszej drużyny Bartosz Pietruczuk. Zawodnik z przyczyn zdrowotnych nie wziął udziału w starciu z kędzierzynianami, niemniej jednak dolegliwości nie przeszkodzą mu w przygotowaniach do nadchodzącego sezonu.

Data publikacji: 2021-08-06, autor: Klaudia Piwowarczyk

- W pewnym momencie wydawało mi się, że te warunki powoli się stabilizują i w trakcie meczu będą nam już sprzyjały, niemniej jednak z sekundy na sekundę coraz bardziej padało. W moim odczuciu piłka była niczym piłka lekarska (śmiech) i trzeba było włożyć znacznie więcej siły, żeby ją nawet z miejsca przebić na drugą stronę siatki – mówił po meczu z PGE Skrą Bełchatów przyjmujący naszego zespołu.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony