Aktualności

Data publikacji: 2021-08-04, autor: Monika Brokking

Po czterech latach spędzonych w Bielsku-Białej Oleg Krikun przenosi się do Arki Tempo Chełm, by zagwarantować miejscowej drużynie awans do TAURON 1.Ligi. - Zdecydowałem, że przeprowadzka do Chełma będzie w tym momencie najlepszym krokiem dla mnie – mówi Krikun. - Nie wyjeżdżam jednak dzisiaj stąd raz na zawsze. To nie jest koniec. Może wrócę. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Data publikacji: 2021-08-02, autor: Monika Brokking

To będzie już trzeci z rzędu sezon Adriana Hunka w BBTS Bielsko-Biała. Nasz środkowy spełnia tym samym powoli swoje plany i marzenia o zapuszczeniu korzeni właśnie na Podbeskidziu. - Można powiedzieć, że spełniło się marzenie moje i Justyny. Gdy grałem tutaj pierwszy raz czternaście lat temu postanowiliśmy, że kiedyś tu wrócimy, że jeżeli będziemy mieli osiedlić się gdzieś na stałe, to będzie to właśnie Bielsko-Biała – mówi Hunek.

Data publikacji: 2021-07-30, autor: Klaudia Piwowarczyk

Pochodzi z siatkarskiej rodziny, ale nie twierdzi, że został na nią skazany. Mimo młodego wieku wie, czego chce i sumiennie do tego dąży. Jest zmotywowany, lubi wyzwania i pierwsza liga jest jednym z nich. Jest gotów walczyć o miejsce w pierwszej szóstce, a z zespołem zmierza wyłącznie po najwyższe cele. Wkrótce 17-letni Bartosz Fijałek rozpocznie swoje przygotowania z BBTS-em Bielsko-Biała, z którym jak jasno określił – zmierza po awans.

Data publikacji: 2021-07-28, autor: mbrokking

Blisko, coraz bliżej... wielkimi krokami zbliża się PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Turniej, podobnie jak w roku ubiegłym, rozegrany zostanie w Krakowie na obiekcie należącym do Klubu Sportowego Wanda, mieszczącym się przy ul. Bulwarowej 39. Do udziału w zmaganiach zaproszony został nasz klub. Wystąpimy w zawodach pod nazwą BBTS AQUA Bielsko-Biała. Impreza będzie miała miejsce w dniach 5-8 sierpnia.

Data publikacji: 2021-07-28, autor: mbrokking

Żadne słowa nie oddadzą tego, co dzisiaj czujemy. Po czterech sezonach żegnamy się z naszym atakującym Olegiem Krikunem. Oleg zawsze był ważną częścią naszej drużyny. Niestety, w życiu każdego z nas przychodzą takie momenty, kiedy potrzebujemy zmian. Zmian, które - jakkolwiek by nie były ciężkie - w ostatecznym rozrachunku pozwalają nam się rozwijać i iść do przodu.

Data publikacji: 2021-07-27, autor: mbrokking

Bartek Cedzyński ma za sobą, jak sam to nazywa, przygodę na pozycji przyjmującego i atakującego. Koniec końców „wylądował” na środku siatki i tutaj znalazł swoje miejsce. W BBTS-ie Bielsko-Biała zadomowił się na dobre i nie zamierza odchodzić dopóki nie zrealizuje swojego celu.

Data publikacji: 2021-07-25, autor: mbrokking

Siódmy zawodnik...Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z prezesem KK, Adamem Włodarczykiem: - Jesteśmy z drużyną na dobre i na złe już od ponad 15 lat. Jeździliśmy za BBTS-em wtedy gdy zbierał cięgi od rywali, jak i wtedy gdy był faworytem.

Data publikacji: 2021-07-23, autor: kpiwowarczyk

Młody, ambitny, zdeterminowany – takimi słowami można z pełnym przekonaniem opisać naszego nowego libero. Kacper Ledwoń to 25-letni zawodnik, dla którego BBTS Bielsko-Biała będzie już siódmym klubem w jego krótkiej, ale intensywnej karierze. Są szanse, które zdarzają się w życiu raz, a Kacper każdą z nich wykorzystuje w pełni. Tego zdania jest również Prezes BBTS, który z młodym zawodnikiem wiąże spore nadzieje - Z Kacprem rozmowy o kontrakcie były krótkie i rzeczowe. Gra w naszym klubie to wielka szansa dla tego zawodnika. Jestem przekonany, że ją wykorzysta i będzie to udany początek naszej współpracy. Witamy w klubie i życzymy powodzenia w reprezentowaniu barw BBTS Bielsko-Biała – mówi Mirosław Krysta.

Data publikacji: 2021-07-22, autor: mbrokking

Karczma Rogata, mieszcząca się przy ul. Leszczyńskiej 40, to miejsce wyjątkowe. Miejsce, gdzie tradycja i historia łączą się z teraźniejszością i nowoczesnością. Miejsce, gdzie serwowane jest najlepsze jedzenie w Beskidach. Miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Data publikacji: 2021-07-20, autor: mbrokking

Radosław Gil to nowy rozgrywający BBTS Bielsko-Biała. Po latach spędzonych na „obczyźnie” Radek wraca w rodzinne strony. Na parkiecie o miejsce w podstawowym składzie będzie rywalizował z Jarosławem Macionczykiem. Jak się widzi w tej konfrontacji?

 

Darzę Jarka dużym szacunkiem. Ilość zdobytych przez niego statuetek MVP, czy choćby wygranych meczów świadczy o tym, jak wysokiej klasy jest zawodnikiem. Podejdę do tej rywalizacji z szacunkiem, ale nie ze strachem. Będę walczył o miejsce w wyjściowej szóstce. Jak będzie? Czas pokaże. Jarek zagrał doskonały sezon i słyszałem, że mówi, iż z roku na rok gra coraz lepiej. Tak więc mam chyba się czego obawiać. Mam nadzieję, że będziemy się nawzajem wspierać, uzupełniać zarówno podczas treningów, jak i na meczach - mówi Gil.

 

Radek Gil to także zawodnik, który osiągnął wszystko co tylko możliwe w karierze juniorskiej, sięgając nawet z kolegami po tytuł Mistrzów Świata. - Młodzieżówka była dla mnie super okresem. Wręcz wymarzony czas – dodaje.

 

Nowy rozgrywający BBTS ostatni sezon spędził w Izraelu, grając w drużynie Hapoel Kefar Saba.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony