BBTS w Kielcach

Data publikacji: 2017-11-24, autor: Maciej Kaliciński

W 11. kolejce Plusligi zagramy w Kielcach z miejscowym Dafi Społem Kielce.

Po dwóch domowych zwycięstwach z rzędu nasi zawodnicy w czwartek udali się do Kielc gdzie w piątkowy wieczór rozegrają kolejny bardzo ważny mecz. Kielczanie zgromadzili taki sam dorobek punktowy, mając gorszy bilans setów plasują się na ostatnim miejscu w tabeli. Dafi Społem ma w swoim dorobku dwa zwycięstwa na własnym terenie. Najpierw pokonali po tie-breaku Cerrad Czarnych Radom, 4 listopada pokonali 3:1 MKS Będzin. Były to jedyne mecze, w których drużyna Wojciecha Serafina punktowała. W ostatniej kolejce kielczanie postraszyli Trefl Gdańsk - przez dwa sety trwała wyrównana walka, dominacja gdańszczan ujawniła się dopiero po dziesięciu minutach przerwy.

W meczu z BBTS kielczanie będą mieli do dyspozycji swojego kapitana - Macieja Pawlińskiego, który w ostatnim czasie leczył kontuzję. Działacze próbują także nowego atakującego z Serbii - Tomislava Dokicia. Skupiamy się na swojej grze i nie patrzymy na rywali - mówi Paweł Gradowski, szkoleniowiec BBTS.

Początek dzisiejszego meczu o godzinie 18.00 w Hali Legionów w Kielcach.