BBTS zdeterminowany

Data publikacji: 2018-02-15, autor: Maciej Kaliciński

Nasi siatkarze udali się w podróż do Bydgoszczy, gdzie jutro zmierzą się z drużyną Łuczniczki Bydgoszcz.

 

O ciężarze gatunkowym najbliższych meczów BBTS Bielsko-Biała nie trzeba nikomu przypominać. Do końca rundy zasadniczej pozostało jeszcze 10 spotkań, jednak nasi zawodnicy pogoń za 14. miejscem w tabeli muszą rozpocząć natychmiast.

 

W meczu z Cerradem Czarnymi Radom znowu zabrakło kilku piłek rozstrzygniętych na naszą korzyść. Za dobrą grę nie dostaje się jednak punktów, a te są nam bardzo potrzebne. Jesteśmy zdeterminowani by przerwać złą passę jak najszybciej. Zagramy z zespołem z Bydgoszczy, który jest naszym rywalem w walce o utrzymanie, dlatego o wadze tego spotkania nie musimy powtarzać co chwilę - każdy wie, w którym miejscu jesteśmy - mówi Mariusz Gaca, kapitan BBTS Bielsko-Biała.

 

Znamy wartość przeciwnika, w ostatnich meczach na lidera drużyny wyrósł Bartosz Filipiak, ale do dobrej dyspozycji wrócił Mateusz Sacharewicz dysponujący dobrym blokiem. Musimy uważać na Michała Szalachę, który ma nietypową zagrywkę. My na pewno będziemy się starać odrzucić rywala zagrywką - dodaje Bartłomiej Łyczakowski, statystyk BBTS.

 

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony