Bartosz Firszt przyjmującym BBTS

Data publikacji: 2018-09-22, autor: Maciej Kaliciński

Czwartym przyjmującym i jednocześnie czwartym członkiem reprezentacji Polski juniorów w szeregach BBTS Bielsko-Biała został Bartosz Firszt.

 

Bartosz Firszt od dwóch tygodni trenował z zespołem, do Kielnarowej przyjechał prosto z treningów z drużyną wicemistrza Włoch - Cucine Lube Civitanova. Dosyć długo zwlekałem z podpisaniem kontraktu i ostatecznie zawarłem umowę ze Stocznią Szczecin. Z trenerem i managerem doszliśmy jednak do wniosku, że lepiej będzie dla mnie jeśli pójdę na wypożyczenie aby mieć w tym roku większą szansę grania. Miałem do wyboru kilka klubów pierwszoligowych, ale ostatecznie zdecydowałem się na BBTS. Uważam, że jest to idealne miejsce dla młodego zawodnika, który potrzebuje zbierać doświadczenie i ogranie. Mam nadzieję, że dobrze wykorzystam ten rok i szansę, która przytrafiła mi się w tym klubie - tłumaczy nowy zawodnik BBTS Bielsko-Biała.

 

Cieszymy się, że Bartek dołączył do naszej drużyny, stało się to już podczas obozu w Kielnarowej, ale udało się dopiąć formalności dopiero wczoraj. Długo o niego zabiegaliśmy, dlatego radość z tego transferu jest podwójna. Mamy nadzieję, że Bartek jako kapitan reprezentacji juniorów wniesie do drużyny dużo dobrego - komentuje Mirosław Krysta, prezes BBTS Bielsko-Biała.

 

 

Bartosz Firszt mierzy 198 cm wzrostu, urodził się w 1999 roku w Warszawie, jest wychowankiem Huraganu Wołomin, w poprzednim sezonie występował w Metro Warszawa, w barwach którego zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony