Z liderem w Tomaszowie

Data publikacji: 2019-01-11, autor: Maciej Kaliciński

Po ubiegłotygodniowej porażce w pierwszym meczu po przerwie świąteczno-noworocznej bielszczanie jadą do Tomaszowa Mazowieckiego by przełamać się po dwóch przegranych z rzędu.

Miniony rok BBTS zakończył porażką we Wrocławiu, gdzie 2:3 uległ drużynie Gwardii Wrocław. Przerwa świąteczna nie wpłynęła korzystnie na naszych siatkarzy, którzy w pierwszym meczu w 2019 roku doznali wysokiej - pierwszej w sezonie - porażki w trzech setach w Częstochowie. Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie, przede wszystkim w ataku. Popełniliśmy w tym elemencie bardzo dużo błędów - najwięcej spośród dotychczasowych meczów. W Tomaszowie będziemy chcieli się zrehabilitować i wygrać - mówi Paweł Gradowski, szkoleniowiec BBTS.

W pierwszym meczu lepsi okazali się tomaszowianie, którzy pokonali w hali pod Dębowcem BBTS 1:3.

Początek meczu w Tomaszowie Mazowieckim w sobotę o godzinie 17.00.