Ostatni akord sezonu

Data publikacji: 2019-04-06, autor: Maciej Kaliciński

Przed drużyną BBTS Bielsko-Biała ostatni akord sezonu - rywalizacja z Exact Systems Norwid Częstochowa o piąte miejsce na koniec sezonu. Dzisiaj nasi siatkarze zagrają pierwszy mecz w Częstochowie.

Częstochowianie w II rundzie play-off pokonali Gwardię Wrocław, oba mecze znalazły swoje rozstrzygnięcie dopiero w piątych setach. Z kolei bielscy zawodnicy odnieśli dwa tryumfy z KPS Siedlce, pozwalając rywalom jedynie na wygranie jednego seta w dwóch meczach.

Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (26:24, 20:25, 21:25, 24:26)

MVP: Oleg Krikun
Skład BBTS: Macionczyk (3), Firszt (6), Adamczyk (10), Krikun (31), Piotrowski (12), Cedzyński (6) i Marek (libero) Suchacki (10), Nowak, Oniszk.
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 1:0 dla BBTS

Plan kolejnych spotkań:
czwartek 11 kwietnia godzina 18.00 BBTS Bielsko-Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa

ewentualny mecz 12 kwietnia 18.00 BBTS Bielsko-Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała