Dymisja trenerów

Data publikacji: 2019-10-12, autor: Maciej Kaliciński

Po dzisiejszym przegranym meczu trener Paweł Gradowski podał się do dymisji. Zarząd BBTS S.A. Bielsko-Biała dymisję przyjął.

Trenerowi Pawłowi Gradowskiemu dziękujemy za wszystkie lata pracy w BBTS Bielsko-Biała, szkoleniowiec był związany z naszym klubem od 2013 roku kiedy to objął zespół BBTS-u występujący w Młodej Lidze. W 2017 roku Paweł i Wojciech Gradowscy zdobyli z tą drużyną Wicemistrzostwo Polski do lat 23. W czerwcu 2017 roku Paweł Gradowski został asystentem Rostislava Chudika, a po jego zwolnieniu objął funkcję pierwszego trenera I drużyny, którą pełnił do dzisiaj.

Dymisję złożył również II trener Wojciech Gradowski, który pełnił tę funkcję od czerwca 2018 roku. Od 2013 roku był asystentem Pawła, z przerwą na sezon 2017/2018 kiedy to był drugim szkoleniowcem drugoligowego BBTS II Bielsko-Biała.

Obu trenerom bardzo dziękujemy za wykonaną pracę dla naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony