Musimy być czujni

Data publikacji: 2019-11-09, autor: Maciej Kaliciński

W dzisiejszym meczu 9. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn zagramy w Siedlcach z miejscowym KPS-em. Pozycja Siedlec w tabeli nie odzwierciedla w żaden sposób potencjału, jaki ten zespół posiada, w związku z czym musimy być czujni od pierwszej do ostatniej akcji - mówi Daniel Wolny, który pozostanie w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu.

 

W siedleckim zespole występuje aktualnie czterech zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali barwy BBTS Bielsko-Biała. Oprócz rozgrywającego Krzysztofa Bieńkowskiego, barw KPS-u broni trójka reprezentantów Polski Juniorów - Wiktor Nowak, Sebastian Adamczyk i Mikołaj Sawicki. Póki co drużyna Mateusza Grabdy zdobyła jeden punkt w ośmiu meczach, wygrywając cztery sety i zamyka ligową tabelę.

 

KPS Siedlce to nasz najbliższy przeciwnik. Nie skupiamy się za bardzo na tym, z kim nam przychodzi walczyć w kolejnych meczach, lecz na celu, który mamy do zrealizowania. A celem są punkty i pogoń za czołówką. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w każdym meczu musimy dać z siebie wszystko, bo nie ma słabych zespołów w 1 lidze. Pozycja Siedlec w tabeli nie odzwierciedla w żaden sposób potencjału, jaki ten zespół posiada, w związku z czym musimy być czujni od pierwszej do ostatniej akcji. Zapowiada się ciekawa bitwa, z której to my, mam nadzieję, wyjdziemy z tarczą - mówi Daniel Wolny, trener BBTS Bielsko-Biała.

 

Daniel Wolny pozostanie w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny w roli asystenta Harrego Brokkinga, w sztabie znajdą się również fizjoterapeuta Radosław Krowiak, statystyk Wojciech Haczek i trener przygotowania fizycznego Patryk Drobik. Obowiązki Daniela Wolnego w BBTS II Bielsko-Biała przejmie Bartłomiej Chmiel.

 

Początek dzisiejszego meczu w Siedlcach o godzinie 18.00.

KPS Siedlce - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:20, 26:19) Skład BBTS: Macionczyk - Żuk - Hunek - Krikun - Kapelus - Cedzyński - Marek libero

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony