Czwarty raz z BKS

Data publikacji: 2021-01-22, autor: Maciej Kaliciński

W sobotę bielscy siatkarze po raz czwarty w sezonie zagrają z BKS Visłą Bydgoszcz. Zapraszamy na transmisję meczu, która będzie dostępna na Ipli.

 

W dotychczasowych trzech meczach oba zespoły stworzyły wspaniałe i emocjonujące widowiska. Do pierwszego starcia doszło 10 listopada 2020 roku w Bydgoszczy, wówczas bielszczanie wygrywając 2:0 ostatecznie pokonali bydgoszczan po tie-breaku. Miesiąc później obie drużyny spotkały się ponownie w finale Pucharu TAURON 1. ligi. Tym razem podopieczni Harrego Brokkinga przegrywali 0:2 by ostatecznie wygrać w piątej partii. W drugim meczu finałowym BKS postawił twarde warunki w Hali pod Dębowcem, BBTS doprowadził do tie-breaka, którego wygrał do 12. 

Obie drużyny znają się zatem bardzo dobrze, bielszczanie w ostatniej kolejce wygrali 3:2 w Świdniku, z kolei BKS Visła Bydgoszcz w trzech setach rozprawił się z Krispolem Września na własnym boisku. Spadkowicz z Plusligi zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 39 punktów, traci do liderującego BBTS-u 11 punktów i ma o jeden mecz ligowy rozegrany mniej. Sobotni mecz będzie zatem bardzo istotny pod względem sytuacji w tabeli. 

 

Zapraszamy na bezpłatną transmisję internetową do aplikacji IPLA lub pod tym linkiem. Zaczynamy o godzinie 17.00 a mecz komentował będzie Bartłomiej Chmiel. 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony