Czas na Play-off!

Data publikacji: 2021-04-07, autor: Maciej Kaliciński

W czwartek pierwszoligowi siatkarze rozpoczną zmagania w I rundzie fazy play-off. Wszystkie mecze będzie można zobaczyć na żywo, bezpłatnie na platformie Ipla TV.

 

BBTS podejmie w Bielsku-Białej drużynę Polskiego Cukru Avii Świdnik. W fazie zasadniczej w obu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami górą byli bielszczanie, którzy rozstrzygali mecze w tie-breakach. Bielsko-świdnickie potyczki były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie sportowym. Czy w czwartek należy spodziewać się równie emocjonującego spotkania? Z pewnością będzie to dobry mecz z dużą dawką emocji, play-offy to zwieńczenie sezonu, dlatego jestem pewien, że oba zespoły zagrają na maksimum swoich możliwości - mówi Kajetan Marek, libero bielskiej drużyny. 

 

Bielszczanie rozpoczęli przygotowania do tej części rozgrywek już początkiem marca, zespół trenował z dużą intensywnością pracując nad formą w hali i siłowni. Po drodze musiał mierzyć się z infekcjami i kontuzjami, które eliminowały niektórych graczy z zajęć na krótszy, bądź dłuższy okres. Od tygodnia BBTS trenuje jednak w komplecie i w pełnym składzie przystąpi do pierwszej rundy play-off TAURON 1.ligi.  

 

Mecz z Polskim Cukrem Avią Świdnik będzie można zobaczyć w czwartek 8 kwietnia od godziny 18.00 bezpłatnie w Ipli - pod tym linkiem: https://bit.ly/bbts-avia

 

Pozostałe pary I rundy play-off (do dwóch zwycięstw):

BKS Visła Bydgoszcz - KPS Siedlce (czwartek godz. 17.00)
LUK Politechnika Lublin - Mickiewicz Kluczbork (czwartek godz. 17.30)

Exact Systems Norwid Częstochowa - eWinner Gwardia Wrocław (czwartek 18.00)

 

Mecze rewanżowe odbędą się w najbliższą niedzielę, BBTS swój mecz rozegra o godzinie 18.00 w Świdniku. Ewentualne trzecie, decydujące starcia zaplanowano na czwartek 15 kwietnia. 

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony