Bilety

Przed nami rozpoczęcie nowego sezonu siatkarskiego 2021/2022. Zapraszamy do zakupu karnetów ma wszystkie mecze naszych siatkarzy w rozgrywkach ligowych i pucharowych. Jednocześnie informujemy, że sprzedaż biletów i karnetów w nowym sezonie będzie odbywać się wyłącznie stacjonarnie. 

 

Zgodnie z obowiązującymi zasadami będziemy udostępniać 75% miejsc w każdym z sektorów. Jednocześnie w tym sezonie nie będzie obowiązywać numeracja miejsc w sektorach. W hali udostępnione będą także dozowniki płynów dezynfekujących.

Wokół boiska powstanie tzw. strefa zero, w której będą mogli znaleźć się tylko siatkarze, sztaby szkoleniowe, sędziowie i obsługa meczu.

 

Bilety można nabywać tylko stacjonarnie - w godzinach pracy biura klubu oraz na godzinę przed danymi meczami. Istnieje możliwość zapłaty gotówką lub kartą. 

 

W nowym sezonie mecze naszych siatkarzy będzie można obserwować z sektorów usytuowanych najbliżej boiska - 1, 2, 3, 6, 7, 8. Na wszystkie miejsca będzie obowiązywać jedna stawka cenowa.

 

Ceny biletów na poszczególne mecze kształtują się następująco: 10 zł normalny,  5 zł ulgowy. Z kolei ceny karnetów to 100 zł normalny i 50 zł ulgowy. 

 

Ulgowe wstępy przysługują uczniom, studentom, emerytom, rencistom. Darmowe wejściówki przysługują dzieciom do lat 7, Olimpijczykom oraz członkom Klubu All Stars BBTS a także niepełnosprawnym z umiarkowanym i znaczym stopniem niepełnosprawności.

 

Bilety specjalne w cenie 1zł mogą nabyć - członkowie programu Rodzina+, Honorowi Dawcy Krwi, opiekunowie osób niepełnosprawnych. 

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem lub pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (bilety@bbtsbielsko.pl lub 785711414).

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony