II Liga
TERMINARZ ROZGRYWEK II LIGI 2018/2019
Mecze zespołu BBTS II Bielsko-Biała w roli gospodarza rozgrywane są w hali pod Dębowcem lub w hali przy ul. Widok 12.
1 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TKS Tychy | BBTS II Bielsko-Biała | 29-09-2018 godz: 16:00 |
1-3 (23:25, 21:25, 25:18, 19:25) |
||
2 | ZAKSA Strzelce Opolskie | AZS Politechnika Opolska | 29-09-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:14, 25:23, 25:22) |
||
3 | Volley Rybnik | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 29-09-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:15, 25:18, 25:9) |
||
4 | MKS Andrychów | Kęczanin Kęty | 29-09-2018 godz: 17:00 |
3-0 (29:27, 25:19, 25:21) |
||
5 | SMS PZPS I Spała | MKS II Będzin | 29-09-2018 godz: 17:00 |
1-3 (19:25, 18:25, 25:19, 22:25) |
2 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBTS II Bielsko-Biała | MKS Andrychów | 06-10-2018 godz: 15:00 |
0-3 (19:25,16:25,23:25) |
||
2 | SMS PZPS I Spała | Volley Rybnik | 06-10-2018 godz: 17:00 |
3-2 (20:25, 18:25, 25:23, 25:22, 15:13) |
||
3 | MKS II Będzin | Kęczanin Kęty | 06-10-2018 godz: 17:00 |
1-3 (25:17, 20:25, 25:27, 22:25) |
||
4 | AZS Politechnika Opolska | TKS Tychy | 06-10-2018 godz: 17:00 |
0-3 (23:25, 20:25, 19:25) |
||
5 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | ZAKSA Strzelce Opolskie | 06-10-2018 godz: 17:00 |
1-3 (22:25, 21:25, 28:26, 20:25) |
3 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Andrychów | AZS Politechnika Opolska | 20-10-2018 godz: 17:00 |
3-1 (28:26, 25:17, 20:25, 25:16) |
||
2 | SMS PZPS I Spała | ZAKSA Strzelce Opolskie | 20-10-2018 godz: 17:00 |
0-3 (25:27, 18:25, 20:25) |
||
3 | Volley Rybnik | MKS II Będzin | 20-10-2018 godz: 17:00 |
3-0 (27:25, 25:23, 29:27) |
||
4 | Kęczanin Kęty | BBTS II Bielsko-Biała | 20-10-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:23, 25:21, 25:16) |
||
5 | TKS Tychy | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 20-10-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:19, 25:18, 25:19) |
4 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS PZPS I Spała | TKS Tychy | 20-10-2018 godz: 17:00 |
0-3 (17:25, 22:25, 25:27) |
||
2 | MKS II Będzin | BBTS II Bielsko-Biała | 20-10-2018 godz: 17:00 |
3-1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:22) |
||
3 | AZS Politechnika Opolska | Kęczanin Kęty | 20-10-2018 godz: 17:00 |
1-3 (20:25, 27:25, 18:25, 25:27) |
||
4 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | MKS Andrychów | 20-10-2018 godz: 17:00 |
1-3 (14:25, 25:17, 21:25, 20:25) |
||
5 | Volley Rybnik | ZAKSA Strzelce Opolskie | 20-10-2018 godz: 17:00 |
0-3 (16:25, 21:25, 17:25) |
5 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAKSA Strzelce Opolskie | MKS II Będzin | 27-10-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:17, 25:20, 25:14) |
||
2 | BBTS II Bielsko-Biała | AZS Politechnika Opolska | 27-10-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:17, 25:20, 21:25, 25:22) |
||
3 | MKS Andrychów | SMS PZPS I Spała | 27-10-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:20, 25:8, 25:13) |
||
4 | Kęczanin Kęty | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 27-10-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:11, 23:25, 28:26, 25:16) |
||
5 | TKS Tychy | Volley Rybnik | 27-10-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:19, 21:25, 25:18, 25:22) |
6 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | BBTS II Bielsko-Biała | 07-11-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:20, 25:11, 25:21) |
||
2 | ZAKSA Strzelce Opolskie | TKS Tychy | 07-11-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:22, 19:25, 25:16, 25:19) |
||
3 | MKS II Będzin | AZS Politechnika Opolska | 07-11-2018 godz: 17:00 |
2-3 (21:25, 16:25, 25:19, 25:21, 14:16) |
||
4 | Volley Rybnik | MKS Andrychów | 07-11-2018 godz: 17:00 |
1-3 (27:25, 28:30, 16:25, 22:25) |
||
5 | Kęczanin Kęty | SMS PZPS I Spała | 07-11-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:22, 25:22, 25:20) |
7 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Andrychów | ZAKSA Strzelce Opolskie | 10-11-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:18, 25:20, 25:16) |
||
2 | AZS Politechnika Opolska | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 10-11-2018 godz: 17:00 |
2-3 (26:24, 25:18, 23:25, 15:25, 10:15) |
||
3 | Kęczanin Kęty | Volley Rybnik | 10-11-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:21, 23:25, 25:16, 25:18) |
||
4 | TKS Tychy | MKS II Będzin | 10-11-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:23, 25:23, 25:15) |
||
5 | BBTS II Bielsko-Biała | SMS PZPS I Spała | 10-11-2018 godz: 18:30 |
1-3 (20:25, 23:25, 25:20, 19:25) |
8 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS PZPS I Spała | AZS Politechnika Opolska | 17-11-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:21, 25:14, 25:21) |
||
2 | Volley Rybnik | BBTS II Bielsko-Biała | 17-11-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:23, 25:17, 34:32) |
||
3 | MKS II Będzin | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 17-11-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:16, 25:27, 25:22, 25:16) |
||
4 | ZAKSA Strzelce Opolskie | Kęczanin Kęty | 17-11-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:22, 25:21, 17:25, 25:19) |
||
5 | TKS Tychy | MKS Andrychów | 17-11-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:23, 28:30, 25:18, 25:22) |
9 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBTS II Bielsko-Biała | ZAKSA Strzelce Opolskie | 24-11-2018 godz: 00:00 |
1-3 (23:25, 23:25, 25:21, 14:25) |
||
2 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | SMS PZPS I Spała | 24-11-2018 godz: 17:00 |
2-3 (20:25, 22:25, 25:22, 25:19, 11:15) |
||
3 | AZS Politechnika Opolska | Volley Rybnik | 24-11-2018 godz: 17:00 |
3-1 (16:25, 25:18, 25:18, 25:15) |
||
4 | MKS Andrychów | MKS II Będzin | 24-11-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:21, 25:19, 25:11) |
||
5 | Kęczanin Kęty | TKS Tychy | 24-11-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:17, 25:22, 23:25, 25:19) |
10 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | Volley Rybnik | 01-12-2018 godz: 17:00 |
0-0 (0,0,0) |
||
2 | Kęczanin Kęty | MKS Andrychów | 01-12-2018 godz: 17:00 |
0-3 (23:25, 19:25, 19:25) |
||
3 | AZS Politechnika Opolska | ZAKSA Strzelce Opolskie | 01-12-2018 godz: 17:00 |
0-3 (17:25, 20:25, 12:25 ) |
||
4 | BBTS II Bielsko-Biała | TKS Tychy | 01-12-2018 godz: 17:00 |
0-3 (23:25, 23:25, 23:25) |
||
5 | MKS II Będzin | SMS PZPS I Spała | 01-12-2018 godz: 17:00 |
2-3 (26:24, 23:25, 20:25, 28:26, 13:15) |
11 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAKSA Strzelce Opolskie | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 08-12-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:13, 25:20, 25:19) |
||
2 | MKS Andrychów | BBTS II Bielsko-Biała | 08-12-2018 godz: 17:00 |
3-0 (25:18, 25:9, 25:13) |
||
3 | Volley Rybnik | SMS PZPS I Spała | 08-12-2018 godz: 17:00 |
1-3 (22:25, 25:16, 23:25, 25:27) |
||
4 | TKS Tychy | AZS Politechnika Opolska | 08-12-2018 godz: 17:00 |
3-0 (26:24, 25:19, 25:19) |
||
5 | Kęczanin Kęty | MKS II Będzin | 08-12-2018 godz: 17:00 |
3-1 (25:17, 19:25, 25:23, 25:19) |
12 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Politechnika Opolska | MKS Andrychów | 15-12-2018 godz: 00:00 |
2-3 (26:24, 25:18, 15:25, 19:25, 13:15) |
||
2 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | TKS Tychy | 15-12-2018 godz: 00:00 |
3-1 (25:20, 21:25, 25:20, 29:27) |
||
3 | ZAKSA Strzelce Opolskie | SMS PZPS I Spała | 15-12-2018 godz: 00:00 |
3-2 (25:22, 24:26, 24:26, 25:14, 15:8) |
||
4 | MKS II Będzin | Volley Rybnik | 15-12-2018 godz: 00:00 |
1-3 (25:17, 21:25, 20:25, 20:25) |
||
5 | BBTS II Bielsko-Biała | Kęczanin Kęty | 15-12-2018 godz: 14:00 |
2-3 (25:21, 31:33, 25:17, 23:25, 13:15) |
13 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAKSA Strzelce Opolskie | Volley Rybnik | 22-12-2018 godz: 00:00 |
3-1 (25:15, 25:20, 19:25, 25:21) |
||
2 | TKS Tychy | SMS PZPS I Spała | 22-12-2018 godz: 00:00 |
3-0 (25:20, 25:15, 25:19) |
||
3 | MKS Andrychów | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 22-12-2018 godz: 00:00 |
3-0 (25:20, 25:18, 25:22) |
||
4 | Kęczanin Kęty | AZS Politechnika Opolska | 22-12-2018 godz: 00:00 |
3-0 (25:20, 25:16, 25:22) |
||
5 | BBTS II Bielsko-Biała | MKS II Będzin | 22-12-2018 godz: 14:00 |
2-3 (24:26, 25:23, 23:25, 26:24, 14:16) |
14 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | Kęczanin Kęty | 09-12-2018 godz: 18:00 |
3-2 (19:25, 25:18, 25:21, 18:25, 15:13) |
||
2 | MKS II Będzin | ZAKSA Strzelce Opolskie | 05-01-2019 godz: 00:00 |
0-3 (22:25, 21:25, 18:25) |
||
3 | Volley Rybnik | TKS Tychy | 05-01-2019 godz: 00:00 |
1-3 (25:14, 24:26, 20:25, 20:25) |
||
4 | SMS PZPS I Spała | MKS Andrychów | 05-01-2019 godz: 00:00 |
0-3 (21:25, 16:25, 17:25) |
||
5 | AZS Politechnika Opolska | BBTS II Bielsko-Biała | 05-01-2019 godz: 00:00 |
3-1 (25:23, 21:25, 25:22, 25:17) |
15 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBTS II Bielsko-Biała | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 16-12-2018 godz: 18:00 |
1-3 (25:21, 27:29, 20:25, 23:25) |
||
2 | AZS Politechnika Opolska | MKS II Będzin | 12-01-2019 godz: 00:00 |
2-3 (25:14, 16:25, 23:25, 25:23, 14:16) |
||
3 | SMS PZPS I Spała | Kęczanin Kęty | 12-01-2019 godz: 00:00 |
3-2 (25:17, 20:25, 25:20, 24:26, 15:9) |
||
4 | MKS Andrychów | Volley Rybnik | 12-01-2019 godz: 00:00 |
3-1 (25:18, 25:18, 21:25, 25:16) |
||
5 | TKS Tychy | ZAKSA Strzelce Opolskie | 12-01-2019 godz: 00:00 |
0-3 (22:25, 24:26, 20:25) |
16 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | AZS Politechnika Opolska | 19-01-2019 godz: 00:00 |
0-0 (0,0,0) |
||
2 | Volley Rybnik | Kęczanin Kęty | 19-01-2019 godz: 00:00 |
0-0 (0,0,0) |
||
3 | ZAKSA Strzelce Opolskie | MKS Andrychów | 19-01-2019 godz: 00:00 |
0-0 (0,0,0) |
||
4 | SMS PZPS I Spała | BBTS II Bielsko-Biała | 19-01-2019 godz: 00:00 |
0-0 (0,0,0) |
||
5 | MKS II Będzin | TKS Tychy | 19-01-2019 godz: 00:00 |
0-0 (0,0,0) |
17 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Andrychów | TKS Tychy | 26-01-2019 godz: 00:00 |
3-1 (20:25, 25:19, 25:20, 25:20) |
||
2 | Kęczanin Kęty | ZAKSA Strzelce Opolskie | 26-01-2019 godz: 00:00 |
3-2 (17:25, 25:18, 25:23, 23:25, 15:12) |
||
3 | AZS Politechnika Opolska | SMS PZPS I Spała | 26-01-2019 godz: 00:00 |
3-0 (25:20, 25:14, 25:19) |
||
4 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | MKS II Będzin | 26-01-2019 godz: 00:00 |
3-0 (25:20, 25:23, 25:21) |
||
5 | BBTS II Bielsko-Biała | Volley Rybnik | 26-01-2019 godz: 17:00 |
0-3 (17:25, 19:25, 20:25) |
18 kolejka
Lp. | Drużyny | Kiedy | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS II Będzin | MKS Andrychów | 02-02-2019 godz: 00:00 |
0-3 (17:25, 21:25, 17:25) |
||
2 | TKS Tychy | Kęczanin Kęty | 02-02-2019 godz: 00:00 |
1-3 (25:19, 22:25, 22:25, 24:26) |
||
3 | Volley Rybnik | AZS Politechnika Opolska | 02-02-2019 godz: 00:00 |
3-0 (25:10, 25:16, 25:19) |
||
4 | SMS PZPS I Spała | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 02-02-2019 godz: 00:00 |
0-3 (18:25, 21:25, 15:25) |
||
5 | ZAKSA Strzelce Opolskie | BBTS II Bielsko-Biała | 02-02-2019 godz: 16:00 |
3-2 (23:25, 24:26, 25:12, 25:21, 15:10) |
Tabela wyników
Pozycja | Zespół | Mecze | Mecze wygrane | Mecze przegrane | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Andrychów | 18 | 16 | 2 | 48 | |
2 | ZAKSA Strzelce Opolskie | 18 | 16 | 2 | 46 | |
3 | Kęczanin Kęty | 18 | 13 | 5 | 39 | |
4 | TKS Tychy | 18 | 11 | 7 | 33 | |
5 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 18 | 8 | 10 | 22 | |
6 | Volley Rybnik | 18 | 6 | 12 | 20 | |
7 | SMS PZPS I Spała | 18 | 7 | 11 | 18 | |
8 | AZS Politechnika Opolska | 18 | 3 | 15 | 17 | |
9 | MKS II Będzin | 18 | 5 | 13 | 15 | |
10 | BBTS II Bielsko-Biała | 18 | 3 | 15 | 12 |