Gramy o Puchar

Data publikacji: 2019-12-18, autor: Maciej Kaliciński

W czwartkowy wieczór bielscy siatkarze staną przed okazją zdobycia pierwszego w historii Pucharu KRISPOL 1. ligi. W drugim meczu finałowym bielszczanie zagrają w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią.

W pierwszym meczu BBTS pokonał 10 grudnia w Bielsku-Białej Lechię 3:1. Wówczas oba zespoły zaprezentowały kibicom zgromadzonym w Hali pod Dębowcem bardzo dobrą siatkówkę. W miniony weekend zarówno Lechia, jaki i BBTS zaliczyły zwycięstwa w starciach ligowych. Podopieczni Harrego Brokkinga wygrali w trzech setach z Mickiewiczem Kluczbork, z kolei tomaszowianie pokonali na własnym terenie ZAKSĘ Strzelce Opolskie 3:1. Bielszczanie do jutrzejszego meczu przystąpią z małym handicapem w postaci zwycięstwa w pierwszym spotkaniu finałowym. Chcąc zdobyć Puchar KRISPOL 1. ligi Lechia będzie musiała najpierw pokonać BBTS w meczu a potem liczyć na sukces w tzw. złotym secie.

Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport, zachęcamy do obejrzenia meczu z uwagi na dodatkową oprawę, o którą zadba organizator rozgrywek - Polska Liga Siatkówki S.A. Początek spotkania o godzinie 18.00.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała