Aktualności

Data publikacji: 2022-05-23, autor: Monika Brokking

Siergiej Kapelus, kapitan BBTS Bielsko-Biała zdecydował o zakończeniu swojej, jakże bogatej, sportowej kariery. W przyszłym sezonie tego zawodnika nie zobaczymy już na siatkarskich boiskach, co nie oznacza, że żegna się on z drużyną i klubem. Siergiej wystąpi w nowej roli….asystenta trenera. Życzymy samych sukcesów i oby kariera trenerska była równie bogata, jak ta zawodnicza.

Data publikacji: 2022-05-22, autor: Monika Brokking

Sezon 2021/2022 przyniósł nam wiele pozytywnych emocji, a ich uwieńczeniem był awans do PlusLigi. Czas świętowania, jak to często bywa, połączony był z okresem ciężkiej pracy, jaką jest budowa składu drużyny na sezon kolejny. Co za tym idzie musieliśmy pożegnać się z częścią zawodników z mistrzowskiej ekipy. Tym samym w barwach BBTS Bielsko-Biała nie zobaczymy już atakującego Pawła Gryca, przyjmujących: Tomka Piotrowskiego, Bartka Pietruczuka, Jana Lesiuka i Ryana Coenen'a oraz libero Kacpra Ledwonia.

Data publikacji: 2022-05-19, autor: Monika Brokking

Siergiej Kapelus zdecydował się zakończyć swoją siatkarską karierę. W przyszłym sezonie kapitana BBTS Bielsko-Biała nie zobaczymy na boisku, co nie oznacza, że żegna się on z naszym klubem.

 

Kapitanie, witamy w nowej roli!

Data publikacji: 2022-05-09, autor: Monika Brokking

Mamy to!!!! PlusLiga wraca do Bielska-Białej!!! Prawdziwe siatkarskie święto miało miejsce w niedzielę wieczorem w hali pod Dębowcem.

Data publikacji: 2022-05-04, autor: Klaudia Piwowarczyk

REGULAMIN KONKURSU 

Data publikacji: 2022-05-03, autor: Monika Brokking

Organizujemy bezpłatny wyjazd kibiców na drugi mecz finałowy do Będzina. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek o 17.30. Wyjazd kibiców z dolnej płyty dworca PKS o godzinie 15.30

Data publikacji: 2022-05-03, autor: Klaudia Piwowarczyk

Pierwszy mecz finałowy rozgrywek Tauron I Ligi za nami! Po zaciętym pojedynku ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy BBTS Bielsko-Biała. Jednym z cichych bohaterów spotkania był środkowy naszej drużyny, Mateusz Zawalski. – Wiedzieliśmy, że MKS Będzin to bardzo dobry zespół, który ma swoje atuty. Będzie się z nim ciężko grało. Cała rywalizacja tocząca się do trzech zwycięstw na pewno nie będzie należała do łatwych. Myślę, że rozegramy jeszcze niejeden zacięty set w starciu z tym przeciwnikiem – komentuje po meczu siatkarz.

Data publikacji: 2022-05-01, autor: Monika Brokking

Najważniejsze mecze sezonu zaczynają się już jutro. Walczymy o powrót do PlusLigi. Walczymy o marzenia; marzenia klubu, drużyny, kibiców. Marzenia nas wszystkich. Droga do finału wiodła przez Warszawę i Bydgoszcz. Szczególnie zacięte były spotkania półfinałowe. W obu meczach po statuetkę MVP sięgnął Jake Hanes.  Czekając na finał wracamy, w rozmowie z naszym atakującym, do tychże pojedynków.

Data publikacji: 2022-04-29, autor: Klaudia Piwowarczyk

Tegoroczne rozgrywki Tauron I Ligi powoli dobiegają końca. Przed nami ostateczne rozstrzygnięcia, które wyłonią mistrza na zapleczu PlusLigi i jednocześnie zapewnią mu awans do siatkarskiej ekstraklasy. W gronie dwóch najlepszych drużyn znalazły się BBTS Bielsko-Biała oraz MKS Będzin. To właśnie te zespoły zmierzą się w najbliższy poniedziałek w pierwszym, finałowym meczu w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.

Data publikacji: 2022-04-27, autor: Klaudia Piwowarczyk

REGULAMIN KONKURSU

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony