Aktualności

Data publikacji: 2019-02-21, autor: Maciej Kaliciński

Przed bielskimi siatkarzami mecze decydujące o końcowej klasyfikacji przed fazą play-off. Bielszczanie oba spotkania rozegrają przed własną publicznością i wciąż mają szansę nawet na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli.

Data publikacji: 2019-02-16, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 25. kolejki I ligi mężczyzn odnieśliśmy zwycięstwo z STS Olimpią Sulęcin, było to nasze trzecie zwycięstwo z rzędu bez straty seta.

Data publikacji: 2019-02-15, autor: Maciej Kaliciński

Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze trzy mecze. W 25. serii gier bielszczanie zagrają na wyjeździe z drużyną STS Olimpii Sulęcin. W pierwszym meczu obu drużyn bez straty seta zwyciężył BBTS a MVP tamtego spotkania został nasz przyjmujący, Rosjanin Fedor Suchacki.

Data publikacji: 2019-02-07, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu BBTS Bielsko-Biała - KPS Siedlce.

Data publikacji: 2019-02-07, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kolejnego wygranego przez BBTS meczu. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Tomasz Piotrowski, który otrzymał statuetkę z rąk komisarza Polskiej Ligi Siatkówki, pana Janusza Kapki.

Data publikacji: 2019-02-07, autor: Maciej Kaliciński

W meczu otwierającym 24. kolejkę I ligi mężczyzn pokonaliśmy bez straty seta drużynę KPS Siedlce. Bielszczanie dominowali na parkiecie przez cały mecz, prezentując wysoki poziom gry w polu serwisowym. Dobre zawody rozegrali skrzydłowi - Oleg Krikun zdobył 15 punktów, natomiast Tomasz Piotrowski 13. To właśnie bielszczanina wybrano graczem meczu.

Data publikacji: 2019-02-06, autor: Maciej Kaliciński

W 24. kolejce I ligi bielszczanie podejmą w Hali pod Dębowcem drużynę KPS Siedlce. Goście zajmują obecnie ósmą pozycję, ostatnią premiowaną awansem do fazy play-off.

Data publikacji: 2019-02-05, autor: Maciej Kaliciński

W ostatnim meczu rundy zasadniczej nasi drugoligowcy ulegli wiceliderowi tabeli - ZAKSie Strzelce Opolskie 2:3.

Data publikacji: 2019-02-03, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego wygranego przez BBTS meczu z Exact Systems Norwid Częstochowa. Statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu - został nim Oleg Krikun - wręczył pan Adam Ruśniak, zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-02-02, autor: Maciej Kaliciński

W 23. kolejce pokonaliśmy wyżej klasyfikowaną drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Bielszczanie rozpoczęli mecz w nieco innym zestawieniu niż w ostatnich meczach. Trener Paweł Gradowski dał odpocząć Jarosławowi Macionczykowi, Bartoszowi Buniakowi, Fedorowi Suchackiemu i Łukaszowi Koziurze. W ich miejsce desygnował na parkiet Wiktora Nowaka, Sebastiana Adamczyka, wracającego po kontuzji Bartosza Firszta i Kajetana Marka.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony