Wesprzyj swój klub!

Data publikacji: 2021-01-12, autor: Maciej Kaliciński

Początek roku to czas zbliżających się rozliczeń podatkowych. Jak co roku, zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na Towarzystwo Sportowe BBTS Bielsko-Biała. Stowarzyszenie to jest głównym udziałowcem spółki BBTS S.A., która prowadzi drużynę w rozgrywkach Tauron 1. ligi mężczyzn. Zachęcamy również do zakupu kalendarza na rok 2021 oraz czapek zimowych z limitowanej edycji.

 

 

Jak przekazać 1% podatku?
Deklaracja podatkowa zawiera dwa pola, które są niezbędne by przekazać 1% rocznego podatku. W pola te wpisać należy:
numer KRS organizacji - numer Towarzystwa Sportowego BBTS Bielsko-Biała to 0000081853 oraz przekazywaną kwotę, która nie może przekroczyć 1%
Bardzo istotne jest właściwe podanie danych organizacji. Błąd, szczególnie w numerze KRS organizacji, spowoduje, że pieniądze nie będę przekazane na rzecz organizacji (korekta tych danych może okazać się niemożliwa).
Podatnik, za którego deklarację wypełnia i składa pracodawca lub organ rentowy, nie rozliczy 1% podatku. Ma on taką możliwość, jeśli przesłaną mu przez pracodawcę deklarację potraktuje wyłącznie jako informację o zaliczkach za dany rok i sam złoży zeznanie podatkowe jeszcze raz we wskazanym terminie. Wówczas podatnik ma możliwość przekazać kwotę 1% na rzecz wybranej organizacji.
Terminu wyznaczonego do złożenia deklaracji nie może jednak naruszyć – przekazanie jej po terminie nie pozwala przekazać 1% podatku na OPP.

 

Jak zakupić kalendarz i czapkę?

 

Kalendarz na rok 2021 można kupić w dwóch wersjach - z podpisami zawodników (koszt 20zł), bądź "czysty" w cenie 15zł.

 

Na zakupy zapraszamy w godzinach 8.30 - 15.00 do siedziby klubu w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26, istnieje możliwość dokonania płatności kartą. 

Można też umówić się telefonicznie pod numerem telefonu 785711416 lub mailowo pod adresem sklep@bbtsbielsko.pl

 

Czapki klubowe są dostępne w dwóch wersjach - pomarańczowej oraz czarnej, jest ich limitowana ilość a cena to 45zł.

 

Istnieje możliwość wysyłki wysyłki kurierem DHL - przy przedpłacie to 18zł, pobranie 25zł.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony