Młoda Liga: Jadą na finał

Data publikacji: 2017-04-28, autor: Maciej Kaliciński

W sobotę i niedzielę w Legionowie cztery najlepsze młodzieżowe zespoły siatkarzy powalczą o medale mistrzostw Polski U-23. Drużyny pojawią się w Legionowie w piątek, na kiedy to zaplanowane zostały treningi w Arenie Legionowo (ul. Chrobrego 50 B), gdzie odbędzie się mistrzowski turniej.

O medale czempionatu zawodników poniżej 23 lat rywalizować będą finaliści Młodej Ligi – BBTS Bielsko-Biała i RCS Cerrad Czarni Radom oraz dwa zespoły wyłonione z kwalifikacji przeprowadzonych przez Polski Związek Piłki Siatkowej – MOS Wola Warszawa i Espadon Szczecin.

 

Siatkarze BBTS Bielsko-Biała zagrają w półfinale z MOS Wola Warszawa. Trudno było zdobyć materiały taktyczne drużyn ze Szczecina i Warszawy. Wymagało to trochę pracy, ale daliśmy radę. Występując w Młodej Lidze jesteśmy zobowiązani do przesyłania naszych meczów, niestety poza PlusLigą w innych rozgrywkach nie ma takiego obowiązku i stąd mieliśmy delikatne trudności - mówi Wojciech Gradowski, trener BBTS Bielsko-Biała. Staniemy przed szansą zdobycia medalu w ogólnopolskich rozgrywkach, to wielka sprawa - dodaje Paweł Gradowski.


Mecze BBTS będą transmitowane na portalu SiatkarskaLiga.TV. W sobotę zostaną pokazane spotkania półfinałowe – o godz. 15.00 BBTS Bielsko-Biała – MOS Wola Warszawa (http://www.siatkarskaligatv.pl/videoLive1/tId/400212/aId/7.html) i o 17.30 RCS Cerrad Czarni Radom – Espadon Szczecin (http://www.siatkarskaligatv.pl/videoLive1/tId/400211/aId/7.html). W niedzielę o 15.00 starcie o brązowe medale, a o 17.30 – o złote.
 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony